Zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) uprzejmie informujemy, że:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza we Wrocławiu, z siedzibą przy pl. św. Macieja 5, 50-244 Wrocław.
 1. W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można kontaktować się z inspektorem ochrony danych, Panią Renatą Roovers: telefonicznie pod numerem (71) 322-50-37, poprzez adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres: pl. św. Macieja 5, 50-244 Wrocław.
 1. Pani/ Pana dane osobowe  należą do kategorii danych  osobowych zwykłych (tj. danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług podmiotu) i będą przetwarzane w celu:
 • zawarcia i realizacji  zlecenia świadczonych usług,
 • podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy,
 • niezbędnym  do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze,
 • wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym lub w ramach sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi.

Podstawa prawna przetwarzania danych osobowych: art. 6 ust. 1 lit. a, b, c, e ustawy RODO. Warunkiem jest wyrażenie przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane w celach innych niż przewidziane przepisami prawa.

 1. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom zewnętrznym.
 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora.
 1. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora:
 • dostępu do swoich danych osobowych,
 • sprostowania swoich danych osobowych,
 • uzupełnienia niekompletnych danych osobowych,
 • usunięcia swoich danych lub ograniczenia ich przetwarzania,
 • zaprzestania przetwarzania danych osobowych,
 • przeniesienia danych.

Niezależnie od powyższego, w przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Pani/Pana  danych osobowych, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, za pośrednictwem wiadomości e-mail wysłanej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed cofnięciem zgody.